Ministry of Justice Logo
Ministry of Justice Logo

Політика конфіденційності

Як ми захищаємо вашу інформацію

Ми вживаємо відповідних заходів безпеки по збору, зберіганні й обробці зібраних даних для захисту їх від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття або знищення Вашої особистої інформації (ім'я користувача, пароль й інші дані, що зберігаються на нашій Платформі).

Загальний доступ до особистої інформації

Ми не продаємо, не обмінюємо та не даємо в оренду особисту інформацію користувачів. Ми можемо використовувати сторонніх постачальників послуг, щоб покращити адміністрування нашої Платформи, наприклад, статистичні й інші дослідження. Ми можемо передавати інформацію третіми особами для обмежених цілей за умови, що Ви дали нам відповідні дозволи.

Зміни в політику конфіденційності

Ми маємо право за своїм розсудом оновлювати дану політику конфіденційності в будь-який час. У цьому випадку ми опублікуємо повідомлення в кабінеті користувача нашої Платформи. Ми рекомендуємо користувачам регулярно перевіряти цю сторінку для того, щоб бути в курсі будь-яких змін про те, як ми захищаємо особисту інформацію, яку ми збираємо. Використовуючи Платформу, Ви погоджуєтеся із прийняттям на себе відповідальності за періодичне ознайомлення з Політикою конфіденційності й змінами в ній.

Ваша згода із цими умовами

Використовуючи цю Платформу, Ви виражаєте свою згоду із цією політикою. Якщо Ви не згодні із цією політикою, будь ласка, не використовуйте нашу Платформу. Ваше подальше використання Платформи після внесення змін у справжню політику буде розглядатися як Ваша згода із цими змінами.

Відмова від відповідальності

Пам'ятайте, політика конфіденційності при відвідуванні сторонніх Сайтів третіх осіб, не підпадає під дії даного документа. Адміністрація Платформи не несе відповідальності за дії інших веб-сайтів.