Ministry of Justice Logo
Ministry of Justice Logo

Правила користування Платформою

1. Загальні умови

1.1. Якщо Ви вирішили користуватися Платформою, включаючи  RSS, API, програмним забезпеченням та іншими файлами, Ви даєте згоду на дотримання всіх умов, викладених у цих Правилах користування Платформою (далі – «Правила»), у тому числі, шляхом реєстрації на Платформі свого облікового запису (аккаунту). Ці Правила є юридично обов'язковою угодою між користувачем і надавачем послуг.

1.2. Ми можемо у будь-який час змінювати умови, викладені в цих Правилах, і такі зміни набирають чинності негайно після їх оприлюднення на Платформі. 

1.3. Ви зобов’язані ознайомлюватися з цими  Правилами перед кожним користуванням Платформою. Якщо Ви продовжуєте користуватися Платформою після оприлюднення змінених Правил, це означає Вашу згоду на дотримання Правил з усіма його змінами.

1.4. Якщо будь-які умови цих Правил або зміни до них неприйнятні для Вас, Ви можете не розпочинати користування Платформою або припинити дію Вашого облікового запису у порядку, визначеному розділом 8 Правил.

2. Контент Платформи

2.1. Матеріали, опубліковані на Платформі, призначені для Вашого особистого некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на Платформі, включаючи, але не обмежуючись: новини, фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо-та відео кліпи (далі – «матеріали» або «контент») захищені авторським правом і знаходяться у володінні або під контролем сторони, яка є постачальником контенту. Ви повинні дотримуватися всіх додаткових повідомлень про авторські права, інформації або обмежень, що містяться на будь-якій сторінці.

3.  Інформація від користувачів

3.1. Ви погоджуєтесь користуватися Платформою виключно с законною метою та таким чином, щоб не порушувати права інших користувачів, не обмежувати та не перешкоджати доступу інших до Платформи та користуванню ним.

3.2. Ви несете повну відповідальність за зміст інформації, яку Ви надаєте.

4. Реєстрація та безпека

4.1. Як частина процесу реєстрації або створення облікового запису, Ви будете створювати облікові дані для входу, вибравши пароль та надання адреси електронної пошти. Ви також повинні надати певні відомості про себе, які повинні бути точними і оновленими.

4.2. Кожна реєстрація дійсна для одного користувача. Ви не можете поділитися своїми обліковими даними реєстрації для входу, щоб ніхто інший не мав доступу до Вашого аккаунта. Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності пароля. Ви не можете (а) вибрати або використовувати облікові дані іншої людини з тією метою, щоб видати себе за цю людину, (б) використовувати дані облікового запису без права дозволу власника, або (в) використовувати облікові дані, на свій розсуд, якщо вони є чи вважаються образливими. 

4.3. Ви несете відповідальність за будь-яке використання чи діяльність на Вашому обліковому запису на Платформі, в тому числі за використання аккаунту третіми особами з Вашого дозволу. 

5. Припинення доступу до Платформи

5.1. Ви можете припинити дію аккаунта в будь-який момент, звернувшись пошту техпідтримки platformonline580@gmail.com.
Ви отримаєте автоматичне підтвердження по електронній пошті, що заяву на видалення аккаунту прийнято, і Ваш доступ буде припинений протягом 24 годин. 

6. Різне

6.1. Ці Правила застосовуються відповідно до законодавства України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом, в порядку, визначеному чинними законодавством України.